KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12769511
nr 1276 9511
Oidentifierad konstnär. Signerad, Ryttare. Olja på duk, 60x50 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 23 september 2019
kl 19:49:17
100 kr
300 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
300 kr (Budbetjänt)